Сьогодні вночі, патрулюючи на вулиці Вячеслава Чорновола, екіпаж патрульних помітив автомобіль Skoda Fabia, водій якого рухався з порушенням ПДР. Зупинивши автівку та поспілкувавшись із керманичем, інспектори звернули увагу, що останній помітно нервував. Провівши поверхневу перевірку, поліцейські виявили у громадянина 2 згортки із, ймовірно, наркотичними речовинами. Розповіли у патрульній поліції області.

Інший випадок стався на вулиці Солом’янській. Охоронці порядку помітили особу, яка побачивши поліцейських підозріло себе поводила та намагалася уникнути спілкування. Під час поверхневої перевірки, патрульні виявили у чоловіка згорток із білою порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичною.

Ще один випадок стався на перехресті вулиць Смілянська — Володимира Ложешнікова, інспектори відділу дорожнього руху зупинили автомобіль Mazda 6 за порушення ПДР.

Провівши поверхневу перевірку, патрульні виявили у керманича згорток із подрібленою зеленою речевою, ймовірно, наркотичною. Також в салоні автівки, охоронці порядку виявили пакетик із білою порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичною.