У рамках зустрічі капелани поспілкувалися із керівництвом та особовим складом Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Інформують у пресслужбі відомства.

До складу делегації увійшли закордонні гості Алекс Герасимов – капелан управління шерифу округу Форсайт, штат Джорджія, США, інструктор-викладач капеланської програми ICPC та доктор Леррі Андерсон – хірург-практик, ветеран війни у Вʼєтнамі. А також Дмитро Мартіян, старший капелан Черкаської області та заступник начальника Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції Володимир Захаренко.

Вони виокремили головні завдання капеланства: підтримка особового складу, підтримка поліцейських, які працюють з цивільним населенням, забезпечення своєрідного мосту між поліцією та суспільством.

У процесі дискусії були обговорені питання, що стосувалися консолідації зусиль капеланів та поліцейських спрямованих на удосконалення механізмів співпраці. Зустріч закінчилася підписанням Меморандуму про співпрацю.

“Людина, яка йде працювати в поліцію, має не тільки форму та зброю, а й душу, яка потребує допомоги та підтримки. Капелани – це частина групи морально-психологічної підтримки для наших поліцейських та їхніх родин”, – начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Вячеслав Гурін.