Черкаських правоохоронців просять переглянути справу Анатолія Ганненка, тіло якого після кількох місяців пошуків знайшли у водоймі на Черкащині. Відповідне звернення під час сесії обласної ради озвучив депутат Віталій Коваль.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Житель села Грищинці, учасник бойових дій Анатолій Ганненко зник 28 грудня 2020-го року. Його тіло знайшли у березні 2021-го поблизу села Бобриця у місцевій водоймі.

За словами депутата, до нього неодноразово зверталися бойові побратими чоловіка, які не вірять у те, що це було самогубство або нещасний випадок.

“Анатолій був морським піхотинцем, мав серйозну підготовку, тому залишається загадкою, як він міг потрапити до тієї лісосмуги і втонути в ставку”, – зауважив Коваль.

Відтак, він звернувся до начальника ГУНП у Черкаській області Михайла Куратченка з проханням узяти цю справу на ососбистий контроль і доповісти з цього приводу депутатам.

Той, у свою чергу, зауважив, що цю справу контролює і що до нього з цього приводу теж зверталися учасники АТО.

“До пошуків Анатолія Ганненка було залучено максимальну кількість особового складу. Віпрацьовувалися різні весрії, в тому числі варіант із застосуванням насильницьких дій та версії, пов’язані з його осбистим життям. Їх я не можу озвучити, бо це таємниця слідства. Встановлено, що насильницьких дій, які могли призвести до його смерті, не було. Найвірогідніше, мав місце нещасний випадок”, – розповів правоохоронець.

За його словами, якщо будуть відомі результати додаткових експретиз, поліця про це відзвітує.