Виявленою публікацією в мережі Facebook на сторінці директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергія Воронова в якій йдеться про те, що 10 лютого проведено спільно з правоохоронними органами, службою у справах дітей  та іншими підрозділами перевірки двох гуртожитків закладів профтехосвіти освіти.

У зазначеній публікації вказується про проведення перевірок кімнат гуртожитків та наявності алкогольних, наркотичних та інших заборонених засобів, а також вилучення вказаних заборонених предметів.

“Було виявлено ряд засобів для паління канабісу, пневматичний пістолет, шокер та бейсбольні біти. Поруч з цим хочу зазначити, що добре видно, що наші заклади все ж ведуть пильну роботу за дітьми, всіляко відсікаючи можливі негативні ситуації. Однак контингент трапляється занадто різний, тож подібні знахідки не оминути”, – йдеться у дописі директора Департаменту.

Таким чином, Черкаською місцевою прокуратурою перед Черкаською міською радою  ініційовано питання надання оцінки проведення  вищевказаного рейду.