Черкаський депутат Олександр Радуцький звернувся до правоохоронців із проханням перевірити законність перемоги у конкурсі на визначення управителя багатоквартирних будинків підприємства Андрія Бортника “Сантехбудконструкція”, пише “Вікка”.

Депутат повідомив, що саме товариство “Сантехбудконструкція” буде із 1 травня обслуговувати наші будинки, котрі не входять до ОСББ. Фірма виграла у чотирьох лотах і це означає, що тарифи зростуть у два-три рази і становитиме близько семи гривень за кв.м.

“Як я й передбачав у конкурсі виграла фірма, керівництво якої наближене до мера Черкас Анатолія Бондаренка. Мене цікавить той факт, чому саме ця фірма виграє всі тендери, що стосуються безпосередньо обслуговування. Буквально місяць тому був конкурс на вивезення негабаритного сміття. Тоді виконком затвердив і підписав на 10 років договір із цією фірмою. Завдяки цьому за кожного жителя Черкас “Сантехбудконструкції” ми будемо додатково сплачувати по 11 гривень. Для прикладу, у 2017 році за ці послуги сплачувалося у 10 разів менше”, − повідомив Олександр Радуцький.

Він також зазначив, що на рік ця фірма отримуватиме близько 30 мільйонів гривень. Тому дана ситуація скоріше за все має корупційну складову і правоохоронні органи мають втрутитися в неї, оскільки ці гроші будуть забиратися із кишень черкасців.

“За підприємство Андрія Бортника голосували протягом кількох секунд на позачерговому скликанні виконкому, про який оголосили за 30 хвилин до початку. Тому за всю цю ситуацію буде нести відповідальність Анатолій Бондаренко та заступник мера Ігор Волошин із ВО “Батьківщина”, секретар міськради Ярослав Нищик, ВО “Свобода”, заступник мера Людмила Бурдонос, представник ВО “Самопоміч”. Також за цей проект рішення голосував Ігор Коломоєць, представник ВО “Свобода”, та на громадських засадах голосували інші представники цієї партії. Саме вони вирішили долю нашого міста”, − підкреслив депутат міськради.

Також він “провангував”, що скоріше за все фірма буде неякісно виконувати обслуговування, оскільки одне підприємство не зможе утримувати ту кількість будинків та виконати ту кількість роботи, яку необхідно для підготовки міста до опалювального сезону.

“Я звертаюся до обласного прокурора Сергія Овчаренка, до начальника обласного управління поліції Валерія Лютого, будь ласка, перевірте законність проведення цих конкурсів. Ви маєте право виступити в інтересах громади міста та подати в суд на скасування результатів конкурсів та відповідного рішення виконкому”, − підсумував Олександр Радуцький.