Черкасець, нападник данського «Сеннер’юск» Артем Довбик поспілкувався із журналістом Zbirna.

 Команда1 не забуває про своїх співвітчизників, які виступають в зарубіжних чемпіонатах. Ми намагаємося дізнатися, як вони переживають пандемію коронавируса далеко від Батьківщини. Одним з тих, з ким ми поспілкувалися, був нападаючий данського «Соннерйюска» Артем Довбік.

– Артем, як коротали час під час паузи в змаганнях?

– Напевно, як всі, вдома (посміхається). Виконую програму, надану наставниками з фізпідготовки. Нудно одному, не думав, що так надовго це все затягнеться, але нічого не поробиш, треба почекати.

– На стадіоні тренуватися не можна?

– Спочатку можна було, але і те, невеликими групами по три-чотири людини. Але останній тиждень вийшов заборону і на таку роботу. Карантин.

– На вулицю виходиш тільки в крайньому випадку?

– Погуляти можна, але тільки обережно. Я вибрав місце в парку, де людей практично немає, роблю там пробіжки. Виходжу за продуктами.

– У магазинах ажіотаж?

– Гречка і туалетний папір є (сміється). У Хадерслеві людей в захисних масках не так багато, основне вогнище коронавируса в Данії – в районі Копенгагена.

– В Україні не збирався їхати на час паузи?

– Я питав, але мені сказали, що краще не ризикувати. Я і сам розумію, що виїхати можна було, а ось потрапити назад вчасно могло не вийти. Якщо я не помиляюся, з нашої команди тільки один футболіст поїхав додому. Наше місто недалеко від кордону з Німеччиною, йому тут рукою подати.

– З ким із футбольних друзів листуєшся?

– По відеозв’язку розмовляю з Ігорем Когутом з «Дніпра-1», Владиславом Кочергін з «Зорі». Підтримуємо один одного.

– Коли в Данії планують відновити чемпіонат?

– Поки невідомо, як все буде розгортатися далі. Всім сказали бути в режимі очікування. За попередніми даними перше тренування у нас запланована на 1 квітня.