Народний депутат від “Слуги народу”, обраний по 196-му виборчому округу, Андрій Стріхарський напав на жінку в ресторані, повідомляє “Главред”. Політик нібито був у неадекватному стані.

За даними “Главреда”, Стріхарський начебто під впливом наркотиків чи алкоголю напав на жінку, а потім скомандував охороні побити чоловіка, який намагався заступитися за його “жертву”.

“…Депутат від “Слуги народу” Андрій Стріхарський накинувся на відвідувачів ресторану”, – наголошується у повідомленні Telegram-каналу “ЗЕландия”, на який посилається видання.

Telegram-канал не уточнив, де стався інцидент. У Мережі з’явилося відео з місця події, на якому є дата – 26 липня 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаську нардепку через запізнення не обслужили в салоні краси, натомість вона влаштувала скандал

Додамо, що Андрій Стріхарський нещодавно заявив черкаським журналістам, що це саме він був ініціатором переслідування активістів партії “Свобода” через те, що вони “посміли” його та його колег критикувати за голосування за закон про землю. Нагадаємо, свободівці розмістили в центрі міста агітаційні плакати, де лише повідомили, хто голосував за даний законопроект у першому читанні, і розмістили вимогу не підтримувати його в цілому. Утім, Стріхарський із колегами по партії від Черкащини – Любов’ю Шпак (194 округ), Олегом Арсенюком (195 округ) та Олександром Скічком (197 округ) – написали заяву в Генпрокуратуру.

“Їх мають покарати по всій строгості закону, щоб не розміщували наші обличчя з якимось анти-піаром про нас”, – заявив Стріхарський.