Звільнити Юрія Ботнара з посади заступника міського голови, як такого, що не справляється зі своїми обов’язками. Таку петицію було днями зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Діяльність Юрія Ботнара на посаді заступника міського голови призвела до численних проблем в життєдіяльності міста.  Так, через його бездіяльність було затягнуто на 9 місяців проведення конкурсу на міські перевезення, що призвело до транспортного колапсу в жовтні 2018 року. Під час проведення конкурсу на міські перевезення, який нарешті відбувся, було допущено низку грубих помилок. В результаті місто має як репутаційні втрати, так і, в перспективі – фінансові. Також, як відповідальний за транспортну реформу, він протягом року нічого не зробив для її впровадження. Навіть проект концепції транспортної реформи було розроблено без його участі і через сприяння громадськими активістами.

Окрім цього, він, не маючи достатніх правових підстав і з порушеннями трудового та іншого законодавства, звільнив з посади Лілію Маліщук. Що також призвело до фінансових та репутаційних збитків міста. Також через його непрофесіоналізм міську раду покидають справжні фахівці. Що може призвести до фінансових та юридичних проблем в життєдіяльності міста

Завдяки його “активній” діяльності на роботу в міські структури було працевлаштовано близько 20 його однопартійців, які, зачасту, просто отримують заробітню платню з міського бюджету, не виконуючи своїх посадових обов’язків. Міський бюджет використовується не на розвиток міста, а на піар політичної сили, яку він представляє.

Зважаючи на вищенаведене пропоную звільнити Юрія Ботнара від виконання обов’язків заступника міського голови”, – йде мова у петиції.

Зазначимо, що за кілька днів містяни назбирали майже половину необхідних підписів.