Черкащина знаходиться на межі впливу потужного аномально глибокого атлантичного циклону з північного сходу та антициклону із заходу. Саме протидія цих двох різних за властивостями баричних утворень зумовлює сильний вітер, пориви якого 25-27 м/с відповідають стихійному метеорологічному явищу . Тому не слід ходити близько біля рекламних носіїв та ліній електропередач, тримайтеся подалі від розлогих дерев, які при сильних поривах вітру впасти й травмувати. Інформує головний синоптик Черкащини Віталій Постригань.


Потепління супроводжується різким падінням атмосферного тиску. Ще вранці в четвер у Черкасах барометри показували 761 мм.рт.ст., а вже сьогодні 743 мм. Щоб краще уявити таку аномалію – Черкаси немовби «піднялися» на 180 метрів над землею!

Погода у нашому регіоні залишиться нестійкою, оскільки домінуватимуть циклони та їх атмосферні фронти. А це значить спостерігатимуться короткочасні чергування хвиль тепла та холоду, різкі коливання атмосферного тиску та періодичні опади. На дорогах та тротуарах ожеледиця. Дискомфорту додаватиме рвучкий вітер.

15-18 січня переважно без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 2 морозу – 3º тепла. Якщо у суботу ще утримається вітряна погода, то у неділю вітер стихне.

На свято Водохреща, очікується морозна погода з температурами вночі -3..-8º, вдень 0..-5º. Любителям Хрещенських купань слід бути уважними та обережними.