29 липня Черкаський районний суд виніс вирок двом черкащанам, які у 2019 році вбили столичну такстистку та викрали її автомобіль, пише сайт 18000.

Як встановило слідство, влітку 2019 року двоє уродженців Черкащини викликали у столиці таксі та попросили відвезти їх до Ватутіно. На виклик приїхала жінка, власниця автівки Kia Rio. Перед виїздом вона сфотографувала документи одного із чоловіків.

Перед Ватутіно один із пасажирів, документи якого фотографували і який безпосередньо організовував злочин, двічі вистрілив у голову такстистки. Після цього разом зі спільником він заховав тіло вбитої на території одного з місцевих закинутих підприємств, де його згодом і знайшли.

Далі чоловіки намагалися приховати сліди злочину, а саме відмили автомобіль від крові та спалили деякі речі потерпілої. Утім, їх оперативно виявили та затримали.

На момент скоєння злочину чоловік понад рік перебував у розшуку за хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї на території одного із гаражних кооперативів Ватутіно. Однак його нібито не могли знайти місцеві правоохоронці.

Його спільник, який допомагав заховати тіло і знищити сліди злочину, такаж постав перед судом.

Врахувавши міру вини кожного із учасників та їхні дії, суд виніс вирок у вигляді довічного позбавлення волі для безпосереднього вбивці, який натискав на гачок, і п’ятнадцяти років позбавлення волі для його подільника.