Історією тримісячного цуценяти породи лабрадор-ретривер поділився черкащанин Олександр Рудас. Він розповів, що з Заком (так звати тварину) колишній господар поводився дуже жорстоко – бив його по голові, залишав у машині з зачиненими вікнами та змушував голодувати, аби “виховати слухняного пса”. Про це пише сайт “Про Все“.

Олександр Рудас згадує, що забрали цуценя від жорстокого господаря тиждень тому. Для цього їм довелося звернутися до правоохоронців.

– Колишній господар Зака бив його, не давав нормально їсти та пояснював це тим, що “з цуценям по-іншому не можна”. Виховання Зака базувалося на побитті й покараннях. “Недогосподар” прив’язував Зака до батареї так, щоб той не міг дотягнутися до їжі, залишав у машині з зачиненими вікнами у спеку. Часто бив його по голові – є заключення побоїв. Ми відреагували швидко і, на щастя, Зак не встиг постраждати критично, – розповідає небайдужий черкащанин.

blank

Фото заключення огляду тварини фахівцями

Після огляду ветеринари заключили: вага тварини нижча від норми на 30%. З лівої частини морди у щеняти знайшли свіжі ознаки забиття. На нижній частині шиї – садно, волосяний покрив на якому зідраний або стертий до тіла.

Проте нині, попри те, що цуценя у господаря забрали, він хоче купити іншого пса. Черкасець просить не дати цьому статися.

– Колишній господар цуценяти заявляв, що його методи виховання – це “не жорстокість”. Бо, на його думку, жорстокість – це коли тваринам ламають кінцівки, – обурюється Олександр. – Я не хочу, щоб постраждала ще одна тварина від рук психічно хворої людини. І коли я кажу, що він хворий – це не жарти. У цього чоловіка справді є довідка про психічне порушення.

Зака чоловік тиждень лікував і днями віддам у люблячі руки новим господарям. Про повернення тварини до старого господаря не йшло мови.

blank

Зак із новою господаркою

Речниця патрульної поліції Черкаської області Ольга Пінчук розповідає, що на цю ситуацію патрульна поліція, ймовірно, не приїжджала – у їхній базі відсутня інформація про подібний виклик.