П’ятсот буханок хліба роздали внутрішньо переміщеним особам у Центрі гостинності. У Черкасах така волонтерська ініціатива діє протягом п’яти років, розповів Суспільному координатор центру Віктор Дивнич.


Ніна Хівренко переїхала до Черкас із Донецька у 2014 році. Про таку акцію для внутрішньо переміщених осіб в інших містах України не чула.

“У мене дуже багато знайомих-переселенців, які живуть в інших містах, вони розповідають, що у них такого немає. А для нас хоч якась маленька поміч, – і то добре. Цей хліб дуже смачний і великий”, – розповіла жінка.

Цей хіб нагадує домашній – такий, як мама пекла в дитинстві.

Координатор центру гостинності Віктор Дивнич розповів, що Дні хліба – це волонтерський проєкт. У ньому задіяли півтора десятка людей.

“Раніше це була ініціатива – допомогти людям, які до нас приїхали із зони війни. У той момент ми купували хліба менше трохи, бо менше було людей. Згодом кількість людей збільшилась і ми вирішили цей проєкт продовжувати. Є й інші категорії, яким ми допомагаємо – це люди поважного віку з інвалідністю”, – зазначив Дивнич.

Хліб замовляють у селі Бузівка на Жашківщині. В асортименті мають три-чотири види.

За словами Віктора Дивнича, за пять років існування проєкту волонтери роздали десять тисяч хлібин.