У день охорони праці голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук зустрівся з працівниками служби високовольтних ліній та служби механізації і транспорту. Під час зустрічі обговорили актуальні питання та плани на майбутнє. На часі сьогодні – питання оновлення автопарку служб.

Голова правління зазначив, що закупівля нової техніки залишається одним із пріоритетних напрямків, так само як і створення комфортних побутових умов для працівників. Нині тривають капітальні та поточні ремонти у структурних підрозділах Товариства, закуповується нове обладнання.

blank

– Гідні та безпечні умови праці – це найперше, що повинен мати енергетик, приходячи на роботу. Сьогодні ми продовжуємо оновлювати підрозділи Товариства, постійно надходять заявки та пропозиції. Намагаємося максимально забезпечити людей усім. Разом із тим, ведеться робота щодо збільшення фонду оплати праці, – зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

blank

У свою чергу директор з охорони праці та пожежної безпеки Анатолій Гончаренко наголосив на необхідності дотримань правил безпеки в умовах поширення пандемії коронавірусу. На Черкащині крім «зеленої» вже є «червона», «помаранчеві» і «жовті» зони. Це передбачає дотримання певних правил безпеки та алгоритм дій у тих чи інших ситуаціях. Працівники служб ознайомлені з ними та попереджені про те, що робити в разі підозри на захворювання або у випадку, коли працівник контактував із хворим. Також він додав, що на сьогодні усі підрозділи Товариства у повному обсязі забезпечені засобами індивідуального захисту і працюють з дотриманням усіх карантиних вимог.