У Смілі розпочали роботи із адаптування локомотивного депо ТЧ-5 Одеської залізниці – депо ім. Т. Г. Шевченка – для можливості технічного обслуговування дизель-поїзда ДПКр-3, що перевозитиме пасажирів за маршрутом Сміла – Черкаси.

Як повідомив директор з якості ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Тарас Беценко, після виконання робіт з адаптування локомотивного депо ТЧ-5 Одеської залізниці для можливості технічного обслуговування дизель-поїзда ДПКр-3, 17 вересня було організовано його випробувальну поїздку за маршрутом Черкаси – ст. ім. Т. Г. Шевченка. До 26 вересня всі вказані спеціалістами КВБЗ невідповідності депо мають бути усунені в повному обсязі, і ДПКр-3 цього ж дня розпочне комерційні перевезення пасажирів на даному напрямку руху.

Нагадаємо, дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу понад 8 місяців працював на важливому напрямку, доставляючи пасажирів із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль у експрес-режимі. Внаслідок суттєвого скорочення повітряного пасажиропотоку, викликаного карантинними заходами через поширення коронавірусу, керівництво АТ «Укрзалізниця» вирішило перевести ДПКр-3 на один із регіональних напрямків.