Черкаська міська рада спрямувала 3,5 млн грн. на реалізацію проекту «Безпечна Черкащина».

До депутатів звернувся начальник ГУНП в Черкаській області Михайло Куратченко з проханням розглянути питання щодо надання коштів з міського бюджету поточного року для виконання основних заходів та завдань обласної програми профілактики та протидії злочинності у Черкаській області на 2020-2024 роки «Безпечна Черкащина». Зокрема, ці кошти будуть спрямовані на сервери, жорсткі диски, кабелі, комп’ютери для операторів та інше обладнання.

За це рішення проголосувало 33 народних обранці.

“Для нас це дуже позитивний момент. Я вдячний депутатському корпусу за те, що підтримали й надали кошти для забезпечення нормальної роботи поліції. Ці системи суттєво підвищать ефективність підтримання правопорядку під час проведення масових заходів, розкриття злочинів по гарячих слідах, негайного реагування на події, що відбуваються”, – зауважив Михайло Куратченко.

«Продовжуємо планомірно працювати над тим, щоб Черкаси ставали безпечнішими. Переконаний, що до цього питання слід підходити комплексно: і встановлюючи відеокамери, і забезпечуючи якісне освітлення вулиць і дворів, і наносячи дорожню розмітку, і підсвічуючи пішохідні переходи тощо. Усе це ми поступово реалізовуємо у Черкасах», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.