У ході чергового засідання сесії Канівської міської ради, що відбулося у четвер, 9 червня, депутатами було одноголосно підтримано звернення до керівників та мешканців іноземних міст-побратимів, щодо надання Україні статусу кандидата на членство у Європейському Союзі. Інформує пресслужба міської ради.

«Шановні очільники та мешканці наших міст – побратимів!

Ви з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України прийшли нам на допомогу. У ваших містах сотні українців змогли отримати не лише прихисток, а й матеріальну та моральну підтримку.

Правду кажуть: друг пізнається у біді. І ви це вкотре доводите доправляючи в Канівську громаду гуманітарні вантажі та надаючи фінансову допомогу. Тож, від імені канівців та від себе особисто висловлюємо вам велику подяку за щирість, надійність та всебічну підтримку нашої країни.

В той же час бійці ЗСУ, військовослужбовці територіальної оборони, волонтери та усі небайдужі громадяни у кожному місті України продовжують тримати оборону та захищати український народ і землю від загарбників.

Віримо, що невдовзі настане час для відбудови нашої незламної країни. І подекуди у звільнених регіонах це відновлення вже починається. Адже українці повертаються до своїх зруйнованих міст і сіл, щоб усе відновити. А це величезні зусилля.

Мріємо, щоб Україна стала повноправною частиною Європи не лише територіально, а й документально, тому звертаємось з проханням до керівництва міст та всіх жителів Європейського Союзу підтримати Україну на інформаційному і дипломатичному рівні в прагненні якнайшвидше отримати статус кандидата на членство в Європейському Союзі. Віримо, що незабаром ми виженемо російських окупантів з української землі і відсвяткуємо перемогу разом!»