Протягом 8 місяців працювала топонімічна комісія у Золотоноші, головним завданням якої було дерусифікувати назви міських вулиць та провулків. Свої напрацювання компетентні і знаючі фахівці на чолі із секретарем міської ради Наталією Сьомак винесли на громадські слухання, які відбулися 2 грудня у міському будинку культури. Пише сайт zoloto.city.

Останнім штрихом для завершення тривалого процесу повинне було стати схвалення депутатського корпусу Золотоніської громади.

 Голова комісії з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та розвитку територіальної громади Роман Кузьменко озвучив пропозицію депутата Олександра Поліщука: назвати іменем Степана Бандери одну з центральних вулиць міста – Обухова. Тоді як топонімічна комісія у переліку дерусифікованих золотоніських вулиць запропонувала змінити назву вулиці Горького, що знаходиться на в’їзді у місто біля новодмитрівського переїзду. А для вулиці Обухова підготували нову назву – Захисників Маріуполя. Однак цей пункт не отримав достатньої для затвердження кількості голосів і розгляд цього питання знову буде винесене на наступне пленарне засідання, до якого проведуть опитування тих мешканців міста, які безпосередньо там проживають.