Бавилась разом із друзями і не помітила, як один із сірників потрапив на одяг – розповідає її мама. У результаті – дитина 5 добу знаходиться в опіковому відділені Першої міської лікарні Черкас. Про це йдеться в сюжеті “UA:Черкаси”.

11-річна Таня  пригадує, як разом із друзями вирішили побавитись сірниками. Іскра потрапила на одяг, він спалахнув. Першим на допомогу кинувся молодший брат.

Таня ховає обличчя від камери  та не називає прізвище, бо боїться осуду, каже мама дівчинки Оксана. Коли все сталося – вона була на роботі.

“Дізналася 0 7 вечора, був шок. Я одразу відпросилася, забігла додому речі взяла і одразу на Черкаси. Просто ну так получилось.  Шо в них з’явились ті спічки і ніхто не скаже і ніхто не  скаже, хто взяв ті спічки”

Зі слів завідувача опікового відділення першої міської лікарні Черкас Володимира Цапенка, дитина отримала  10%  опіків тіла, рани не глибокі.

“Буде зроблена дермобразія що полегшить перебіг заховрювання, рани будуть закриті свинячою шкірою і  я думаю, що мінімум 10 днів, максимум два тижні буде в лікарні”.

Учора дівчинці зробили операцію. Нині вона відновлюється