У Ватутіному жінка дізналася про те, що її двічі обікрали під час перегляду оголошень на сайті онлайн-продажів та вирішила самостійно знайти зловмисника. Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень, пише “Вичерпно“.

Жінка переглядала платформу “OLX” та побачила оголошення про продаж набору ножів, який був схожий на той, що є в неї, але спочатку не надала цьому значення. Через деякий час вона побачила оголошення про продаж чайного сервізу, схожий на такий, що був у неї та ідентифікувала його за однією чашкою, яка відрізнялася від інших. Після цього жінка перевірила наявність речей в літній кухні, однак не виявила їх там, тому вирішила самостійно придбати свій же чайний сервіз, щоб встановити його продавця.

Крадієм виявився чоловік, який працював у неї влітку 2023 року та мав доступ до будинку. Чоловік розповів, що перевдягаючись в літній кухні, він вирішив викрасти якісь цінні речі, оскільки його співмешканка постійно скаржилася на нестачу коштів. Відтак, він викрав набір ножів та чайний сервіз протягом тижня й продав їх в інтернеті.

Суд визнав крадія винним та призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, однак основне покарання він не відбуватиме, якщо впродовж двох років випробувального терміну не вчинить інших злочинів.