З нагоди державних свят заступниця Черкаського  міського голови Анастасія Чубіна нагородила майора Олега Орла. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Олег Іванович проявив себе як самовідданий військовослужбовець і начальник служби, професійний керівник. У складі підрозділу він забезпечує виконання завдань з утримання рубежів оборони в гарячих точках фронту з російськми загарбниками.

«Олег Орел – мужній, без зволікання оперативно приймає рішення, користується повагою у побратимів, з честю виконує поставлені завдання та свій обов’язок із захисту Батьківщини. Переконана: нагород заслуговують всі воїни-захисники, які, ризикуючи своїм життям, захищають нас і майбутнє України», – сказала Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, що сьогодні під час урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко відзначив нагородами жителів Черкас, які докладають зусиль для розвитку України та виборюють її незалежність. Кілька військових удостоєні нагрудних знаків «За мужність і героїзм»; службовців, лікарів, викладачів відзначив медалями «За сумлінну працю» та подяками міського голови.