21 травня Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України у Черкаській області з робочим візитом відвідала делегація із Німецького міста Плауен у складі керівника сектору протипожежної безпеки начальника професійної пожежної частини Йоргена Пьокера та та його заступника Маріо Ветцштайна.

Під час візиту гостям було запропоновано ознайомитися із структурними підрозділами Загону, а також матеріально-технічним забезпеченням. Повідомляють в Управлінні ДСНС Черкащини.

Іноземні гості уважно оглянули пожежну та спеціальну техніку яка знаходиться у бойовому чергуванні, наявне рятувальне обладнання та спорядження. Значну увагу німецьких колег привернуло спілкування із фахівцями групи піротехнічних робіт. Гостей цікавило не лише обладнання та спорядження групи, а й значною мірою особливості їхньої роботи в зоні проведення антитерористичної операції на Сході країни. Не залишився поза їхньої уваги і створений саперами групи унікальний музей боєприпасів та вибухонебезпечних предметів, які були знешкоджені фахівцями піротехнічної групи під час спеціальних відряджень до Донецької та Луганської областей.

Шануючи героїзм пожежних, які у 1986 році займалися ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, представники делегації поклали квіти до меморіального знаку розташованому на місці, звідки зведений загін протипожежної служби Черкаської області у червні 1986 року вирушив до Чорнобильської зони.

22 травня німецькі пожежні відвідають підрозділи по охороні ПАТ «АЗОТ». У програмі, також ознайомлення із тренувальним полігоном, де рятувальники проходять відповідну фахову підготовку та відпрацьовують спеціальні вправи, які допомагають їм краще виконувати завдання на місці ліквідації надзвичайних подій.