Вони спільно патрулюватимуть у місцях масового проживання та паломництва хасидів. Ізраїльські правоохоронці пройшли інструктаж, який провів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Сергій Коваленко.

“Усім присутнім доведена інформація щодо дотримання законності та правил безпеки, а також рекомендації щодо забезпечення карантинних вимог”, – зазначив Сергій Коваленко.

Під час інструктажу прес-секретар поліції Ізраїлю Міхаель Зінгерман зазначив, що шестеро поліцейських допомагатимуть правоохоронцям стежити за порядком під час святкування Рош га-Шана”.

Поліцейські з Ізраїлю до 21 вересня спільно з українськими правоохоронцями нестимуть службу в місцях масового проживання та паломництва хасидів.

До Умані прибули поліцейські з Ізраїлю, які допомагатимуть українським правоохоронцям стежити за порядком під час святкування Рош га-ШанаВони спільно патрулюватимуть у місцях масового проживання та паломництва хасидів.Ізраїльські правоохоронці пройшли інструктаж, який провів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Сергій Коваленко.“Усім присутнім доведена інформація щодо дотримання законності та правил безпеки, а також рекомендації щодо забезпечення карантинних вимог”, – зазначив Сергій Коваленко.Під час інструктажу прес-секретар поліції Ізраїлю Міхаель Зінгерман зазначив, що шестеро поліцейських допомагатимуть правоохоронцям стежити за порядком під час святкування Рош га-Шана”.Поліцейські з Ізраїлю до 21 вересня спільно з українськими правоохоронцями нестимуть службу в місцях масового проживання та паломництва хасидів.

Geplaatst door Поліція Черкаської області op Donderdag 17 september 2020