Дружина Олександра Скічка бізнесвумен Єлизавета Юрушева посварилася з професором-росіянином у Мілані. Про це пише ТСН.

Як відомо, зараз Юрушева з трьома дітьми перебуває в Італії, де в Мілані пішла навчатися в інституті Marangoni. У своїх соцмережах бізнесвумен розповіла, що до них прийшов новий професор з росії. Вже в той момент Єлизавета хотіла залишити аудиторію, але пересилила себе.

 Втім, Юрушева не втрималася, коли професор почав наводити як приклад російські компанії:

“Зрозуміла я, що він цієї самої рашистської нації тоді, коли він почав наводити в приклад російські компанії. Як приклад! Санкційну, корупційну державу ставити в приклад!” – написала Юрушева.

 Коли ж професор поцікавився у Єлизавети її думкою стосовно однієї з російських компаній, бізневсумен йому висловила все, що в неї кипіло:

“Я навела йому безліч економічних фактів, чому будь-який російський бізнес в моїх очах – це лише купа непотребу. Жодні цифри цього нікчемного ринку не можна брати до уваги, бо все що робиться їхніми руками – фальшиве, необ’єктивне і цьому ніколи не можна довіряти. Все, що ллється з їхніх вуст – брехня і більшість населення цього псевдо величного ринку живе без електроенергії та газу, що показує, що ця країна не те що не розвинута, вона – ніщо!” – сказала дружина Скічка.

Своєю чергою росіянин відповів, що однаково це величезний ринок. Юрушева ж наголосила, що “жодного ринку там давно вже немає, це країна двох міст, а всі інші живуть у лайні і там їм і місце”. Професора це розізлило і він відповів Юрушевій, що вона так говорить лише через політичну ситуацію.

Юрушева, врешті, покинула аудиторію, а перед виходом вигукнула: “Слава Україні!”:

“На жаль, я розумію що це не остання зустріч з представниками цієї нації, бо вони повсюди – ховатися від них неможливо та і не треба! Їх треба ставити на місце, аби вони не наводили приклади своєї “величної” країни скрізь, а знали що у світі немає місця їх імперіалізму” – наголосила Єлизавета.

Зазначимо, що буквально за годину пост про сварку з професором-росіянином видалили із соцмереж Юрушевої:

“Мій останній пост про професора, який наводить в приклад компаній країни, яка перебуває під санкціями всього світу – видалили! Напевно, комусь правда очі ріже. Але нам то ніяких публікацій і не треба. Ми і так дуже добре знаємо правду – вона у нас всередині. А вони все там же – в лайні!” – прокоментувала бізнесвумен.