Дружина шоумена з Умані Володимира Остапчука, Христина не з тих жінок, які згодні економити на своїй красі й на тому, що приносить їм радість та задоволення. Про те, скільки вона витрачає на себе кохану, нотаріуска розказала в Instagram, відповідаючи на питання підписників, пише Таблоід.

Також Христина пояснила, як ставиться до уколів ботоксу.
“Я ставлюся добре до всього того, що робить нас щасливими та красивими. Головне в усьому знати міру. Собі поки не колола, чоло в мене саме по собі таке!”, – похвалилася молодиця.
Відповіла Христина й на питання, як вона спілкується зі своїми падчеркою та пасинком, дітьми Вови від першого шлюбу.


КОМЕНТАРІ