64% українців переконані, що треба намагатися звільнити всю територію України, включно з Кримом, навіть якщо це означатиме тривалішу війну і зменшення підтримки Заходу. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 22 лютого –6 березня, пише “Українська правда”.

“Більшість респондентів – 64% – вважають, що Україна має намагатися звільнити всю територію включно з Кримом, навіть якщо буде ризик зменшення підтримки Заходу і ризик тривалішої війни. На противагу цьому 24% більше схиляються до варіанту, що в обмін на визволення та захист усіх територій з Донбасом (але без Криму) Україна може утриматися від військових дій в Криму”. – йде мова у повідомленні.

Деталі: Ще 8% опитаних не змогли відповісти на це питання.

Соціологи зазначають, що переважна більшість наполягають на визволенні всіх територій, включно з Кримом, у всіх регіонах України. Тоді як підтримка “компромісу” становить не більше 27% залежно від регіону.

Дослідження тривало з 22 лютого по 6 березня. Методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів було опитано 2007 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим).