«Ми не надаємо жодних дозволів (на вирубку дерев, – ред.) і не маємо повноважень це робити, – повідомляє директор черкаського міського КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко. – Тому інформація в соцмережах про те, що нібито наше підприємство надало дозвіл якомусь підряднику на вирізку дерев у зеленій зоні в Соснівці – не відповідає дійсності».

Більше того, як наголошує Шевченко, навіть якщо «Дирекція парків» виявляє на своїй території дерева, які хворі, пошкоджені шкідниками, стихійними явищами чи техногенними впливами, чи загиблі, – звертається до Відділу екології Черкаської міської ради, їхні фахівці проводять відповідні обстеження, роблять висновки, а потім після рішення виконкому надають ордери на видалення таких дерев.

«А ми як балансоутримувачі земельних ділянок зобов’язані провести відповідні роботи. Утім, зараз ми жодних таких робіт не проводимо», – додає директор КП.

Між тим, як роз’яснюють у Відділі екології, – санітарні вирубки зараз проводить Департамент ЖКГ.

«На території лісопаркових зон та природоохоронних територій зараз проводиться розчистка від самосійних дерев, порослі та чагарників малоцінних порід та видалення виключно сухостійних дерев за результатами обстеження, за рішенням виконкому та за виданими ордерами підрядним організаціям Департаменту ЖКГ з метою наведення належного стану на території об’єктів благоустрою», – підкреслює начальник Відділу екології Володимир Гусаченко.

Нагадаємо, про те, що нібито ПП Красовський «знищує здорові дерева під виглядом сухостою», повідомив у «Фейсбук» черкаський журналіст Назарій Вівчарик.

«Насправді ж разом з сухостоєм вирізаються абсолютно здорові дерева, а деякі сухі дерева так і залишаються стояти. Територія знаходиться на перетині вулиць Можайського та Дахнівської навпроти парку Сосновий бір», – написав він, посилаючись на читачів.