До Дня Соборності України в Черкасах за активну громадську позицію та внесок в оборону країни медалями та грамотами відзначили волонтерів, нагрудними знаками, подяками та відзнаками нагородили військових, а також під час заходу відзначили медиків, рятувальників, поліцейських та освітян. Повідомила речниця черкаської “швидкої” Ірина Назарок.


За значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сфер життєдіяльності Збройних Сил України нагрудним знаком «За сприяння війську» від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного нагородив і директора нашого Центру Ігор Фесун голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Отримавши відзнаку, Ігор Фесун зазначив: «Це нагорода, не моя, ця нагорода – усього колективу, усіх працівників екстренки Черкащини. Це нагорода за ту роботу, яку ви постійно виконуєте як для жителів нашої області, так і для військовослужбовців з усієї України. Це водночас нагорода і тим нашим працівникам, які їздять за сотні кілометрів допомагати цивільним та військовим і тим працівникам, які в цей час їх страхують тут і виконують свою роботу, надаючи допомогу в нашій області. Тому так, це нагорода не моя, а всього нашого Центру»