У Гуманітарний центр ЧМР, щоденно приносять допомогу. Список різноманітний: від зубної щітки, каструлі, взуття й до ліжок та аерохокею… і ще багато-багато чого. Все потрібне, всьому знаходимо місце й господаря.

Але таки є речі, які дивують навіть бувалих волонтерів. Ділимось цікавими знахідками.

До уваги – гумка-шпаргалка винахідливого учня. Ми навіть не відразу зрозуміли, що то й для чого. Цей “гаджет” для списування вже передали в шкільний музей ЗОШ № 29 (Сергій Діденко).

blank

Здивувала запакована пачка цигарок “BT Export” (болгарського виробництва часів СРСР), що принесла бабуся разом з сушеними фруктами “для синочків на фронт”.

blank

Цікавою знахідкою поділився блок “ліки і гігієна” – скляні шприци в упаковці виробництва Чехословаччини (вже й країни такої немає!), набір голок до них та запакована вата медична вироблена у нас, у Черкасах, в 1982 та 1984 роках.

blank

blank

Ще трапились дві пари дитячих сандалів. Добротні, шкіряні… Багато хто, як і ми, згадає своє дитинство.

blank

Найстарший предмет – це радянський пральний порошок “Лотос”, 1971 року виготовлення. Таких у нас аж 5 пачок від різних людей.

blank

Тож гумку-шпаргалку – віддали у шкільний музей, сандалям теж, можливо, знайдемо власника, а з цигарками й медичним майном що робити? Віддати в музей?

Дякуємо і приносьте ВСЕ, нам згодиться. А про цікавинки й вам розкажемо .

Гуманітарний центр ЧМР: вул. Благовісна, 170. Прийом допомоги: з 9:00 до 18:00. Прийом переселенців: з 9.00 до 21.00.

Можете прихистити: 096 01 32 149.

Координатори:
Тетяна (0934682295),
Віталій (0932626189).