15-річна Анастасія Шестопалова з Черкас 3 роки займається в модельній школі “Стиль”. За цей час взяла участь у 10 конкурсах краси.

“Змалечку вчилася в музичній школі, грала на фортепіано. Але не подобалося. Після 5 класу покинула. Думала піти в художню або модельну школу. Мама і тато порадили другий варіант, бо підходжу по зросту. Обрали модельну школу “Стиль” в центрі дитячої та юнацької творчості. Тут викладають дефіле, хореографію, візаж і стилістику. Костюми на конкурси краси готую з батьками. Дизайн інколи придумуємо місяцями”, – розповіла Gazeta.ua Анастасія Шестопалова.

Дівчина має титули “Юна Міс Світу-Україна 2018”, “Найкрасивіша модель України 2018”. Отримала дитячий Оскар конкурсу “Юна супермодель України 2018”. 24 лютого в Києві вела конкурс “Міні Міс Світу-Україна 2019”. За що отримала премію “Топ діти – національне надбання України 2019” в номінації “ведуча”. Брала участь в показах українських, болгарських і молдавських дизайнерів на подіумах різних міст України. Була моделлю на Днях Моди в Черкасах Mifida Fashion Day та тижні моди в Одессі Odessa Fashion Week.

blank

“Для одного показу в Черкасах набирали моделей від 18 до 30 років. Для мене зробили виключення, бо підійшла по параметрах і росту. На показах доводилося демонструвати по кілька різних костюмів. Під кожен треба “нести” відповідний образ. Якщо це спортивний одяг, маю йти впевнено, демонструвати зручність. У вечірніх сукнях треба показувати легкість і вишуканість, у шубах – граційність. Якщо на показі щось пішло не так, не можна панікувати. Модель має вдати, що все так задумано”, – поділилася юна модель.
“Хочу рівнятися на модель Аллу Костромічову з України, яка представляє світові бренди. Мрію виступати на подіумах Європи, відкрити модельне агентство. Вже придумала назву “SheNa” – перші букви мого прізвища та імені. Планую отримати вищу освіту, досконало оволодіти англійською мовою”, – додала вона.
blank
Анастасія навчається в 9-Б класі школи №12. По успішності серед однокласників займає друге місце. Її мати 40-річна Ірина Олександрівна працює керівником відділу на меблевій фірмі “Інтерплит”. Батько 41-річний Ігор Павлович – складальником меблів.
blank

Любов Карнарук