На превеликий жаль, ветерани були відгороджені від подій, які проводила влада 23 серпня під Шполою. Про це сказав екс-голова облради та екс-голова ОДА Олександр Вельбівець.

«У великий день День державного прапора лише за бажання задати питання президенту були погружені хлопці в автозаки. У мене виборці питають на окрузі, а що відбувається? Хлопці в час, коли ми не мали армії, самі йшли захищати країну. А зараз вони сидять. Їх мали запросити на державні заходи. Люди обурюються. Можливо, це була не позиція гаранта конституції? Якщо його, то скупі сльози батька нації вже наступного дня на День незалежності є проявом цинізму…» – цитує Вельбівця “Прочерк”.

Вельбівець просив передати президенту слова, які він сам колись казав: люди теж не лохи…

Людям, за словами Вельбівця, прикро, що, можливо захист своїх конституційних прав їм доведеться здійснювати саме  від того, хто ці права має гарантувати.

Нагадаємо, керівник черкаського осередку “Національного корпусу” Дмитро Кухарчук та його однопартієць, боєць Азову Олег Довбиш отримали запобіжний захід 60 діб СІЗО за участь в акції під Офісом президента.