На базі одного із освітніх закладів міста відкрився науковий денний табір «Літній науковий семестр». До нього записалися 46 дітей 8-9 класів з різних черкаських шкіл. Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.


«Науковий табір для юних черкасців – хороша можливість пізнати щось нове у екстремальних умовах сьогодення. Впродовж двох тижнів щодня діти мають різні заняття: мовні практики та мовно-літературні студії, математичні тренінги, експерименти з фізики, біології та хімії, WEB- програмування, екскурсії тощо», – говорить заступниця міського голови, кураторка галузі освіти Анастасія Чубіна.

На початку тижня учасники літньої школи працювали на кількох локаціях: психологічний тренінг «Я», школа лідерства «Майбутнє України», мовний практикум з англійської мови «Intensive», фізична лабораторія, математичний практикум. Між заняттями учні мають спортивну перерву.

Школярі також відвідали Черкаський краєзнавчий музей. Там вони ознайомилися з археологічними знахідками, які були зроблені на території Черкаської області, з етнографічними особливостями побуту жителів Наддніпрящини в минулому, відвідали майстер класи «Петриківський розпис» та «Ниткова філігрань».