
Триває період передачі показників лічильника, який закінчується 3 березня. Про це нагадують у АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».
Для оперативної та зручної передачі показників електролічильників діють наші онлайн-сервіси:
особистий кабінет –
https://my.cherkasyoblenergo.com/login
Viber-bot –
https://chats.viber.com/cherkasyoblenergo
Telegram-бот –
https://t.me/Cherkasyoblenergo_bot
Крім того, АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» впровадило автоматизовану систему приймання показів електролічильників від побутових споживачів без участі операторів кол-центру. Нововведення покликане зробити процес передачі даних швидшим, зручнішим та доступнішим для клієнтів.
Щоб скористатися сервісом, необхідно зателефонувати на номери кол-центру АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328, у голосовому меню обрати відповідний пункт, натиснувши цифру «3», пройти автоматичну ідентифікацію шляхом введення особового рахунку та ввести покази електролічильника слідуючи інструкції голосового меню.

КОМЕНТАРІ