Ніч на 30 червня у Золотоноші для міських енергетиків минула тривожно. Негода розпочалася шквальним вітром, що вивів з ладу багато ліній електропередач. Пише сайт zoloto.city.


— Поблизу «Світлячка» впало дерево на лінію 10 тисяч вольт. Залишився без світла весь мікрорайон дев’ятиповерхівки, сервісний Центр МВС України, консервний завод «Royal Fruit Garden Ist». Протяжність лінії близько 30 км, знайшли пошкодження, відновили провід, підключили лінію, розповідає головний енергетик міста Олександр Середа. І зазначає, що працівникам відокремленого структурного підрозділу «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» довелося самим вночі пиляти дерево, щоб якнайшвидше зробити свою роботу.

До 12 години ночі підключили мікрорайон, залишилися поодинокі заявки від містян. За годину повністю завершили роботу в Золотоноші й переїхали в навколишні села. Дві бригади енергетиків працювали всю ніч. На ранок залишилося відключеними 8 населених пунктів.

Від Золотоноші аж до Чорнобай вийшла з ладу лінія на 35 тисяч вольт, яка заживлює до 15 населених пунктів навколо.

Через поломку не було світла у Кропивні, Маліївці, Щербинівці, Деньгах, Благодатному і Деньгах. Ці села ввімкнули вночі. Залишилася Кедина Гора, Коробівка, Вільхи.