Іноземні партнери Канева продовжують допомагати стабілізувати роботу підприємств критичної інфраструктури міста, надаючи вкрай необхідні зараз пристрої для генерування електроенергії. Інформує пресслужба Канівської міської ради.

Так, 30 листопада до Канева з естонського міста-побратима Виру доставили два генератори. Один з них,  потужністю 200 кВт, буде забезпечувати безперебійну роботу одного з підприємств критичної інфраструктури міста. Інший, менш потужний (на 5 кВт), вже підключений  у казначейській службі.

Нагадаємо, ще на початку осені Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до мера естонського міста Виру Анті Алласа з проханням щодо забезпечення вкрай важливими пристроями для генерування електроенергії. Відтак, естонські партнери віднайшли можливість та закупили дизельні генератори з оптимальними параметрами. Паралельно з генераторами вони передали теплі речі.

–  Підтримка та допомога наших іноземних друзів з естонського Виру зараз дуже важлива, адже вона дає можливість забезпечувати стабільну роботу підприємств критичної інфраструктури міста. І разом з тим, це ще й своєрідний вклад та віра у нашу перемогу. Тому від імені громади міста я висловлюю подяку меру міста Виру Анті Алласу, його заступнику Сікстену Сілду та усім, хто долучився до цієї доброї справи, –  наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.