Другий аукціон на будівництво обласного центру екстреної допомоги виграло товариство “БТК-Лад Плюс” із пропозицією у 46,69 мільйонів гривень. Роботи мають бути завершеними до кінця 2021 року. Про це йдеться на порталі Dozorro, пише сайт 18000.

Участь у аукціоні, що відбувся 1 жовтня, взяли 8 учасників. Найдешевшу пропозицію подало “БТК-Лад Плюс” – 46,69 мільйонів гривень.

8 жовтня під час засідання тендерного комітету було ухвалене рішення відхилити пропозицію, бо фірма не надала підтвердження виконання аналогічних робіт, а переможцем визнано “ПМ-Арсенал”. Проте “БТК-Лад Плюс” оскаржив це рішення через Антимонопольний комітет. І вже вчора, 13 листопада, тендерний комітет повторно розглянувши пропозицію, визнав “БТК-Лад Плюс” переможцем аукціону. Вчора ж було повідомлено про намір укласти договір.

Техзавданням, окрім будівельних робіт, передбачено придбання меблів та необхідного інвентарю, а також монтаж обладнання системи зв’язку та передачі даних і благоустрій території.  Усі роботи мають бути завершеними до кінця 2021 року. Вони будуть профінансовані державним фондом регіонального розвитку та обласним бюджетом.

Засновником «БТК-ЛАД Плюс» є підприємець Дмитро Хоменко. Він же є також засновником фірми, в назві якої різниця у одне слово – ПП «БТК-ЛАД».

«БТК-ЛАД» є виконавцем оскандаленого ремонту спортзалу в школі №5. Фірма, отримавши у травні минулого року аванс у 500 тисяч гривень, роботи не виконала.  Згідно з матеріалами досудового слідства, підприємство не мало необхідної для таких робіт ліцензії, про що не повідомило керівництво навчального закладу.

1 серпня обласний Господарський суд задовольнив вимоги школи і розірвав договір на роботи, до яких підрядник так і не приступив. Фірма подала апеляцію і 17 жовтня Північний апеляційний господарський суд відкрив провадження.

Зазначимо, що це друга спроба провести тендер на побудову центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вперше замовник спробував провести закупівлю у серпні цього року.  Тоді переможець аукціону, київська компанія “Грифон груп”запропонувала ціну у 36,1 млн гривень, тобто відразу на 20 мільйонів нижчу від орієнтовної вартості. У вересні торги були відмінені з мотивацією “відсутність подальшої потреби в закупівлі”.