Черкасці вкотре просять відремонтувати сумнозвісну вулицю Сурікова, адже ситуація там стала критичною. За останній тиждень там декілька разів застрягали фури, їх доводилось витягати бронетранспортерами. Про це виданню «ВиЧЕрпно» розповіла активістка, очевидиця подій Наталія Сидоренко.

За словами жінки, люди вже близько десяти років ініціюють проведення ремонту на ділянці дороги від вулиці Промислової до об’їзної дороги.

«Я постійно збирала підписи, відправляла листи до міської влади. Згідно з першою відповіддю, ту ділянку дороги мали відремонтувати ще у 2014 році. Та цього так і не сталося. Ситуація тут зараз катастрофічна!» — розповідає Наталія Сидоренко.

Учора та позавчора у ямах застрягали фури, їх доводилося витягувати БТРами. У минулому році на цій же дорозі перевернувся асфальтний коток.

Реакцією міської влади на постійні скарги жителів цього мікрорайону стало встановлення дорожніх знаків «рух заборонено» та «вибоїни».

У коментарі виданню «ВиЧЕрпно» начальник управління вуличної інфраструктури Черкаської міськради Сергій Отрешко повідомив, що цього року на ремонт вулиці Сурікова гроші заплановані.

«Плануємо зробити вулицю Сурікова, зокрема, від вулиці Промислової до об’їзної дороги. Спочатку зробимо поточний ремонт, якщо ж цього буде замало і буде потреба у капітальному ремонті — звернемося до депутатів задля дофінансування. Це у нас давня проблема, яку в цьому році ми вирішимо!» — зазначив Отрешко.