Черкащанка Катерина Гнатюк оздоблює футболки унікальними авторськими малюнками. Вторговані кошти з продажу витрачає на потреби захисників на передовій. На попередній лотереї Катерина вторгувала 10 тисяч гривень. Зараз хоче зібрати 50 тисяч гривень на ремонт автівки, розповідає Суспільне.

Одна із власниць унікальної футболки — Наталія з Черкас. Розповіла, як придбала футболку від Катерини Гнатюк:

“Я завжди доначу. А тут ще й так приємно. Тричі задонатила. Як кажуть, Бог любить трійцю”.

Волонтерка Катерина Гнатюк розмальовує футболки вручну та виставляє їх на продаж. Гроші спрямовує на закриття зборів для військових.

“Продаємо по лотереї онлайн. Завжди пишемо, скільки нам треба, яка в нас ціль, на що ми збираємо і за який термін часу ми можемо це швидко зібрати”.

Першу і єдину футболку Катерина розмалювала з цікавості десь п’ять років тому. Про давнє захоплення згадала торік. Коли мама Катерини почала волонтерити у лікарні, де виходжували військових.

“Ми зібрали майки і футболки і дали дітям розмалювати на вдячність для військових. Потім ці футболки роздавали в госпіталі”.

Катерина спробувала збирати донати своїм мистецтвом. Так 33 футболки перетворилися на необхідні для бійців речі. Востаннє за одну таку вдалося вторгувати 50 тисяч на ремонт автівки.

За майстерню художниця використовує спортивну студію своїх друзів – теж волонтерів – родини Носенків. Вони також носять авторські футболки Катерини.

“Вони для нас особливі. Катя спитала: що б ти хотіла? Кажу: єдине, що мені приходить – це єноти. Бо всі наших дітей називають єнотами, бо вони метушаться, все перевертають. Отримали футболочки на День народження сина, всі вдягнули — це був найоригінальніший сімейний образ”, — розповіла волонтерка Наталія Носенко.

blank

Утім футболки, додав Олександр Носенко отримали не в дарунок, а викупили за донат.

“Потреби військових не зникають. Поки я служив в Збройних Силах, дружина займалася здебільшого шпиталями, забезпечення поранених хлопця, яких привозили в Черкаси на лікування. Зараз ми додаємо до цього допомогу бойовим бригадам, бригаді, де я служив”.

Кожна футболка неповторна, пояснила авторка. Нині працює над створенням нової:

“Це буде подяка нашому постійному донатору, який немаленькі суми донатить. У моєму образі це Україна, в якої на голові величезний вінок з калини і бавовни”.