Минулої доби, 8 квітня рятувальники Черкащини 8 разів виїздили на ліквідацію пожеж сухої трави та очерету, які сталися на відкритих територіях області. Про це інформує прес-служба УДСНС в Черкаській області.

Найбільшої шкоди вогонь завдав Золотоніському краю. Так, о 12:45 виникло загорання сухої трави на відкритій території Коробівської сільської ради. Рятувальники чергового караулу Золотоніської пожежно-рятувальної частини, які прибули на місце події впродовж півгодини приборкали вогонь, що знищив усе живе на площі у 3 га.

Вже о 15:30 аналогічна за знищеною площею пожежа виникла в адміністративних межах села Благодатне, де через необережне поводження з вогнем загорівся очерет на площі 3 га. Бійці 8-ї державної пожежно-рятувальної частини локалізували та ліквідували пожежу, запобігши подальшому поширенню вогню.

Крім рослинності від вогню значних пошкоджень зазнали також кілька надвірних споруд. Зокрема, у селі Богдани, через пожежу сухої трави загорілася надвірна споруда та дровник на вулиці Закрайській. Вогонь, що охопив покрівлю споруди та перекриття дровника приборкали золотоніські вогнеборці.

Не меншої шкоди цього дня вогонь завдав Черкаському району та обласному центру. Так, у селах Червона Слобода та Білозір’я рятувальники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини, добровольці та волонтери успішно ліквідували пожежі сухої трави на загальній площі у 2 га.

В обласному центрі, рятувальники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини  приборкали вогонь на вулиці Береговій, що до прибуття на місце пожежних встиг поширитися на площі в 1,5  га.

Аналогічні пожежі, які крім трави  завдали значної шкоди надвірній споруди та житловому будинку рятувальники ліквідували у Чигиринському та Канівському районах

За попередніми даними, причиною пожеж стало необережне поводження з вогнем.