Пісня «Батальйон Черкаси», записана офіцером тероборони, депутатом Черкаської міської ради Русланом Батирем спільно з гуртом «Флетчер», потрапила до плейлиста столичного FM-радіо – колишнього «Русского радіо», перейменованого після початку повномасштабного вторгнення росії на радіо «Байрактар». Повідомляє пресслужба міської ради.

«Гімн Черкаської тероборони досить швидко виборов можливість транслюватися на всю Україну, – розповідає  виконувач обов’язків пресофіцера Черкаської окремої бригади ТрО Максим Дубінський, який став режисером цього кліпу. – Ми надіслали пісню до редакції радіо «Байрактар», яке на сьогодні є одним з найпопулярніших серед військових. Звідти оперативно відповіли: «Пісня сподобалася, розпочинаємо трансляцію».

Тим часом на «Ютубі» зростає популярність кліпу, відзнятого на пісню «Батальйон Черкаси» на Семидубовій горі в селі Івківці на Чигиринщині. У відео, де знялися майже 50 бійців роти вогневої підтримки, черкаські тероборонівці здіймаються на вершину гори, що за задумом автора кліпу символізує неспинний рух українців до Перемоги.