У рамках другого регіонального туру Голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак учора відвідала Черкаси. Спільно з представниками Черкаської ОВА та Черкаської обласної та міської ради, головами територіальних громад, медиками провели зустріч, де обговорили медичну реформу, процеси її реалізації, необхідність дотримання умов договору з НСЗУ.

Важливо, що зустріч проходила у форматі діалогу, де кожен із учасників мав можливість поставити запитання та отримати відповідь.

“Ми розпочинаємо новий етап реформи, де будемо проводити моніторинг  всіх медичних закладів на предмет виконання умов договору”, — зазначила  Голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак.

На сьогодні, попри воєнний стан, постійні загрози обстрілів та відключення світла, Черкаські міські лікарні надають повний спектр медичних послуг відповідно до вимог НСЗУ. Крім того, міська влада докладає максимальних зусиль для оновлення матеріально-технічної бази та створення конкурентоспроможних медичних установ.

“Постійно тримаємо на контролі питання удосконалення медичних послуг міста. Крім того, у зв’язку з повномасштабним вторгненням, працюємо над розвитком реабілітаційного напрямку. Незважаючи на труднощі, медична система Черкас продовжує розвиватися та надавати якісну допомогу населенню. Адже головне для нас — збереження життя і здоров’я людей”, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.