Анатолій Підгорний вручив дипломи фельдшерам та фармацевтам Черкаської медичної академії разом із очільницею закладу Інною Губенко. Інформує пресслужба обласної ради.

Голова  облради побажав випускникам успіхів у здобутті фаху, аби надалі розвивати галузь охорони здоров’я в області.

– Впевнений, що завдяки Збройним Силам, які зараз борються за свободу нашого народу, перемога обов’язково буде за Україною. Ми почнемо відбудовувати нашу державу. І те, якою вона буде, залежатиме від кожного з нас. Тож побажав студентам вчитися й набиратися досвіду. Адже на Черкащині заплановано кілька амбітних проєктів і я сподіваюся, що наші випускники стануть кваліфікованими фахівцями й зможуть надалі розвивати галузь охорони здоров’я в області, – додав Анатолій Підгорний

Також він подякував педагогічному колективу за нелегку працю.

– Підлаштовуючись під реалії дистанційного навчання, вони використовують всі можливості, аби зробити цей процес для студентів комфортним та результативним. До того ж викладачі нашої Медакадемії створюють справді фахову літературу, яку визнають на національному рівні, – зауважив голова облради.

Очільниця Черкаської медичної академії додає, що свого часу вони першими в Україні розпочали процес підготовки медсестер бакалаврів.

– Раніше в Україні випускали лише молодших спеціалістів медсестер, які відповідно мали не багато повноважень. У світі ж медсестра, яка має освіту ступеня бакалавр, то може навіть змінювати призначення лікаря. Тож ми довго працювали і сьогодні готуємо бакалаврів і магістрів із цієї спеціальності. Більше того, наша кафедра медсестринства є опорною серед навчальних закладів в Україні. А по навчальних планах і програмах, які розробляють наші фахівці, навчається вся Україна, – додає Інна Губенко.