У Черкасах департамент освіти Черкаської міської ради спільно з КП “Міськсвітло” ініціювали закупівлю штучної ялинки разом з прикрасами та ілюмінацією на загальну суму – орієнтовно 2,5 млн. грн. Втім, тендер на закупівлю оскаржили у антимонопольному комітеті. Про це під час ранкової наради у Черкаській міській раді розповів директор департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов, пише сайт zmi.ck.ua.

За його словами, тепер місто не встигне закупити нову ялинку, тому розглядають можливість її оренди чи встановлення ялинки минулорічного зразка.

“Триває підготовка до різдвяних свят. Є люди в нашій країні, яким, чим гірше тим краще, тому представники колишнього міського голови і його команди оскаржили тендер аж до неможливості його впровадження. Закупити ялинку не зможемо. Зараз вивчаємо питання орендування ялинки, подивимося якою вона буде, або можливо будемо встановлювати минулорічну”,- розповів Воронов.

Нагадаємо, днями ФОП Кузляєв подав скаргу в Антимонопольний комітет на оголошений тендер щодо закупівлі ялинки та святкової ілюмінації. Розгляд скарги було призначено на 16 грудня, тож ймовірно, місто не встигло б закупити ялинку.

Також додамо, раніше серед містян було проведено опитування щодо встановлення штучної ялинки, відтоді розпочався тендер на її закупівлю.