21 травня на зустріч зі студентами спеціальності «Графічний дизайн» факультету комп’ютерних технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університетузавітав грецький художник Іоанніс Руссіс, виставка робіт якого «Аромати Еллади» проходить в Черкаському обласному художньому музеї.

Митець з Афін у студентські роки здобував саме таку спеціальність, відтак охоче поділився з молодими людьми своїми професійними та особистими досягненнями, заохотивши студентів у жодному разі не зупинятися і щомиті примножувати свої фахові навички.

На початку творчої зустрічі Іоанніс занурив аудиторію в атмосферу Греції, продемонструвавши відеопрезентацію з автентичною музикою, танцями та  картинами унікальної природи Еллади.

Під час події художник познайомив присутніх зі світлинами своїх робіт, які він створює в оригінальній авторській техніці, що поєднує різноманітні матеріали: кольорові олівці, силікон з еластичною штукатуркою, терте скло, морський пісок, сухотрав’я, сіль, коричневий цукор, каву, оливкову олію тощо. Іоанніс Руссіс запросив викладачів та студентів на власні очі побачити його роботи у музеї та відчути аромати Греції,  адже аромат є основним концептом виставки, оскільки на думку автора, аромат сприяє виникненню відчуттів, емоцій, особистих вражень, спогадів про минуле, чи мрій про майбутнє. Вразив художник молодь і своєю життєвою філософією та прагненням  насолоджуватися кожною миттю життя тут і зараз, щоразу карбувати у свідомості миттєвості щастя. Крім цього, на своєму прикладі Іоанніс продемонстрував, наскільки важливо усвідомлювати що і для чого ти робиш.

– Мистецтво без стратегії – це творчість, а мистецтво зі стратегією – це спілкування, –  поділився життєвою мудрістю Іоанніс Руссіс, закликавши до спілкування за допомогою не лише мови, а найрізноманітніших засобів, особистих вмінь та потужної сили мистецтва.