У Черкасах надають фінансову підтримку ініціативам організацій ветеранів війни та осіб з інвалідністю.

Міський голова Анатолій Бондаренко, заступниця міського голови Марина Гаркава, керівництво департаменту соціальної політики зустрілися з представниками громадських організацій – переможцями конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади у 2024 році.

У рамках міської соціальної програми «Турбота» департамент соціальної політики провів конкурс програм, проєктів і заходів соціальної спрямованості. На розгляд комісії було подано 14 проєктів за трьома напрямками. З них 8 стали переможцями і отримають фінансування з бюджету територіальної громади. Гранична сума фінансової підтримки одного проєкту не більше 175 тис. грн.

Напрям «Забезпечення статутної діяльності ГО ветеранів війни»:

Громадська організація «Черкаський союз учасників АТО» проєкт «Соціальна підтримка учасників АТО/ООС, російсько-української війни, членів їх родин, та формування в суспільства поваги до ветеранів».

Громадська організація «СИЛА. ЗАХИСТ. ЧЕСТЬ.» проєкт «Психологічна реабілітація ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни) та членів їх сімей».

Черкаська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) проєкт «Всебічна підтримка ветеранів війни, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, зокрема і осіб з інвалідністю».

Громадська організація «Спілка ветеранів повітряно-десантних військ і військ спеціального призначення» проєкт «Рівний-рівному».

Напрям «Соціальна адаптація ветеранів війни, у тому числі психологічна допомога ветеранам війни та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України»:

Громадська організація «СИЛА. ЗАХИСТ. ЧЕСТЬ.»

Проєкт «Психологічна реабілітація ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни) з посттравматичним стресовим розладом».

Напрям «Сприяння розвитку системи надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю»:

Громадська організація «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива», проєкт «Театральна студія «Рампа».
Черкаська обласна організація українського товариства сліпих, проєкт «Надання послуг супроводу осіб з інвалідністю по зору».

Громадська організація «Сімей дітей з інвалідністю – синдромом Дауна та іншими генетичними порушеннями «Сонячні діти Черкащини» проєкт «Сонячні кроки».

«Приємно, що у нашому місті живуть такі активні, ініціативні та небайдужі люди. Дякую за участь у конкурсі і сподіваюся, що успішна реалізація цих проєктів буде корисною для громади Черкас», – зазначив під час зустрічі міський голова Анатолій Бондаренко.