10 квітня черкащанин ледь не став жетвою інтернет-шахрая. Чоловік розмістив оголошення про продаж ноутбука на одному із сайтів. На техніку знайшовся покупець, який виявився шахраєм.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Черкаської області.

Шахрай хотів придбати ноутбук черкащанина вартістю 13 500 гривень. Покупець зазначив, що оплату здійснить шляхом переводу коштів через одну із платіжних систем, а передати товар запропонував через свого знайомого, який мав під’їхати на авто і забрати ноутбук.

За декілька годин до під’їзду потерпілого під’їхав чорний автомобіль BMW, а на телефон прийшло повідомлення про зарахування коштів на його рахунок.

Чоловік передав техніку невідомому. Згодом потерпілий зрозумів, що на його рахунок так і не надійшла зазначена сума, а повідомлення було неправдиве.

Черкащанин звернувся в поліцію із відповідною заявою.  Орієнтування по вказаному транспортному засобу було передано всім патрулям.

Незабаром автівку виявили. Заявник впізнав водія, якому передав ноутбук. Останній в свою чергу нічого не заперечував, натомість повідомив, що надаючи послуги таксі, отримав замовлення про доставку товару, згодом замовник попросив надіслати техніку через пошту, що він і зробив.

У поштовому відділені патрульні роз’яснили ситуацію адміністрації. Відправку товару відмінили. Ноутбук повернули його законному власникові.