У Тальнівському районі з 25 метрової криниці врятовано малолітню дитину. Трагедія під час якої трирічний хлопчик потрапив до криниці сталася у селі Заліське вчора. повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

О 17:47 інформація про подію надійшла на пункт зв`язку Тальнівської пожежно-рятувальної частини. Одразу на місце події виїхав черговий караул.
Для порятунку дитини, треба було спуститися на 25 метрову глибину. Нажаль, через вузький отвір, до криниці не міг протиснутися жоден з рятувальників. Тоді спуститися до малого визвався 18 річний місцевий житель.
Обв‘язавши юнака рятувальними та страховочними мотузками, його спустили на дно криниці. За хвилину, бійці ДСНС вже підняли рятівника та дитину на поверхню. Врятованого хлопчика який отримав чисельні травми було терміново доставлено до центральної районної лікарні. Стан дитини яка перебуває у комі, оцінюється як вкрай важкий.

КОМЕНТАРІ