Сьогодні вночі з Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні втекли засуджені. Серед них – Владислав Сторчоус із Черкащини, засуджений за державну зраду. Чоловіків розшукує поліція. Про це повідомив речник обласної поліції Юрій Сулаєв, пише сайт 18000.

«Втекли двоє чоловіків, які засуджені за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Наразі представники поліції разом з іншими правоохоронними органами вживають заходи щодо встановлення їх місця знаходження. Ці особи небезпечні та агресивні».

Один із втікачів — Сторчоус Владислав Олександрович, йому 27 років, житель села Мошни на Черкащині. Засуджений за державну зраду. Прикмети: на вигляд 25 років, зріст — 172 см, худорлявої статури, чорне коротке волосся.

Під час втечі обоє засуджених були вдягнуті в спеціалізований одяг.

Якщо ви бачили схожих чоловіків або у вас є інша інформація, яка пришвидшить їхній розшук та затримання, звертайтеся за номерами телефонів поліції: (0532) 51-77-28, (095) 705-91-03 або 102.

Нагадаємо,  Сторчоус передавав російським військовим інформацію про інфраструктурні об’єкти і збройні сили України на Черкащині. Повідомлення про це він супроводжував прив’язкою до географічних координат та із порадами, куди треба вдарити ракетами.

Зокрема:

«в етом направлений по мосту постарайтесь залпами ракет, нужно разрушить»

«круглосуточно цестерны и техника туба сюда ездит»

«там сейчас тренируют новеньких на бойню»

«они ездят в лесу туда обратно по дорогам которые ведут в лесу от штаба до второго штаба»

«по сути вам нужно убрать гесы которые, а дальше все само собой произойдет, те мосты которые обозначал раннее замедлят передвижение войск и гумонитарки на дня 4 можеш неделя больше».