Європейські міста-побратими знову відгукнулись на прохання міського голови Ігоря Ренькаса щодо надання вкрай необхідної нині енергетичної підтримки. Генератори, намети та теплова гармата – такий вантаж днями прибув до Канева від європейських друзів з Хелмно (Польща) та Фірзена (Німеччина). Інформує пресслужба Канівської міської ради.

— Цього разу для міста ми отримали 5 генераторів, які відразу спрямовуємо на «пункти незламності». Намети використаємо для розгортання додаткових пунктів обігріву у різних мікрорайонах Канева, — розповів Ігор Ренькас.

Також Канівський міський голова від імені громади висловив подяку європейським партнерам та тим, хто допомагав вирішувати організаційні і логістичні труднощі під час доставки вантажу.

— Від імені громади дякуємо нашим європейським партнерам з Хелмно та Фірзена за розуміння складності ситуації та підтримку. Війна показала, що у нас є справжні друзі, які не на словах, а на ділі турбуються про українців. Також дякуємо Черкаській обласній військовій адміністрації за сприяння у вирішенні організаційних моментів. Слова вдячності за доставку вантажу висловлюємо членам спілки «Друзі Канева» та депутату міської ради Євгенію Меланчеву, —  зауважив Ігор Ренькас.

Нагадаємо, енергетичну підтримку від європейських партнерів у вигляді генераторів та речей для обігріву Канів отримує вже вчетверте.