Днями завершено ремонт водогону по вулиці Польова (колишня вул.Перемоги) у Яблуневі Каніського району . Про це інформує директор КП «Яблунівське» Олег Коваленко. Нагадаємо, роботи з відновлення централізованого водопостачання в селі було розпочато в минулому році.

– Наразі змонтовано автоматизовану систему керування водонапірними баштами по селу, – говорить керівник комунального підприємства. – Рівень води в баштах та подача води тепер контролюється автоматизовано. Також проведено ремонт водопровідної мережі по вулиці Польовій. Тут оновлено 400 метрів водогону.

Ремонту потребує мережа й на інших вулицях села. Цю було обрано передусім, оскільки тут мешкають люди похилого віку.

– Зараз вода в їхніх оселях є. Люди задоволені, – відзначає О.Коваленко. – А раніше – нарікали селяни – воду доводилося просто «гнати». Питна не текла з кранів, а лише капала немов самогон.

Вартість ремонтних робіт склала 152 тис.грн., з них 80 тис.грн. – система автоматизації і 72 тис.грн. – безпосередньо ремонт водогону. Кошти на це було виділено з міського бюджету.

За допомогу в проведенні робіт висловлюємо подяку працівникам КП «Управління ВКГ», приватним підприємцям ПП «БВМ Транс» (ФОП В.Буряк), ФОП Болсунов, ПП Костенко, в.о. старости села Яблунів Віктору Огородніку, і, звісно, своїм працівникам, – говорить О.Коваленко.  – Плануємо в цьому році ще відремонтувати водогін по вулиці Підгайного. Тут близько 500 метрів мережі потребує оновлення.