На Черкащині працюють комісії для оцінки збитків і обсягу робіт, які необхідно здійснити задля відновлення пошкодженої інфраструктури унаслідок завданих ракетних ударів 26 червня. Про це повідомив “Суспільному” керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

За словами Ігоря Табурця, унаслідок ракетних ударів по Черкащині пошкоджена інфраструктура. Наразі працює комісія, яка оцінює збитки й обсяг робіт з відновлення:

“На жаль, сьогодні (26 червня — ред.) Черкащина отримала два прильоти по цивільній інфраструктурі. Маємо пошкодження певних об’єктів біля Черкас, є один загиблий та п’ятеро поранених. Добре спрацювала наша екстрена медицина, яка найперша була на місці події і надавала допомогу цивільному населенню, яке постраждало.

Зараз працюють відповідні комісії для оцінки збитків і найголовніше — оцінки обсягу робіт, які необхідно здійснити задля відновлення пошкодженої інфраструктури. Попередньо, те, що зробили служби після завданих ударів, ці обсяги робіт оцінюються у термінах місяць-два”.

Також керівник ОВА закликав населення не публікувати факти прильотів в інтернеті:

“Ми закликаємо до того, аби населення не публікувало жодних даних прильотів у інтернеті. Проте є деякі люди, які намагаються впіймати будь-яку подію і серед них трапляються черкащани. Ми намагаємось превентивно працювати. Наразі ми готові до дій, аби привести до відповідальності таких людей. Давайте будемо свідомими і не будемо давати привід російській армії для коригування своїх подальших дій.

Наші правоохоронні органи швидко реагують на ці речі. Наразі вже маємо факт, звідки і яким чином щось потрапило до мережі. Буде проведена також і профілактична бесіда з людьми, які виклали факти прильоти у мережу”.